دستگاه چاپ سابلیمیشن HM3200R

موجود در انبار: ۱


امروزه به هماهنگی میان طرح و رنگ در فضای خانه یا محل کار بسیار اهیمت داده می شود و نقش پارچه در دکوراسیون و زیبایی محیط زندگی، پررنگ تر از گذشته شده است. به عنوان مثال: طراحی هماهنگ بین پرده و کالای خواب و کوسن و رومیزی از مزایای یک دکوراسیون به روز به شمار می رود.

برای چاپ دیجیتال روی پارچه ها و منسوجاتی مانند: پرده، روتختی، لحاف، فرش و . . در مقیاس صنعتی لازمست از ماشین آلات چاپ عریض استفاده کرد. در این دستگاه ها متناسب با ترکیب الیاف پارچه، جوهر مناسب را انتخاب و در ادامه طرح و تصویر دلخواه را روی پارچه با سرعت بالا، چاپ خواهید کرد.

 

 

HOMER HM3200R

 * قابلیت چاپ پارچه به 2 روش در یک دستگاه تا عرض 320 سانتیمتر:

به عنوان یک پیشنهاد عالی برای دستگاه چاپ دیجیتال پارچه حرفه ای و صنعتی که دو قابلیت چاپ مستقیم و غیرمستقیم پارچه تا عرض 320 سانتیمتر را دارد؛ مدل HM3200R از شرکت هومر را معرفی می کنیم که در بازارهای آسیا، اروپا و آمریکا از استقبال خوبی برخوردار بوده است.

این دستگاه که قابلیت چاپ ترکیبی با 4 یا 6 رنگ را دارد می تواند توسط چهار یا شش هد کیوسرا ژاپن حداقل 16.7 میلیون طیف رنگی را چاپ کرده و حتی امکان چاپ رنگهای خاصی مانند: صورتی فلورسنت، زرد فسفری و نارنجی را نیز داراست
.

به لطف ساختار صنعتی مناسب و همینطور نرم افزارهای پیشرفته در این دستگاه، شما قادر هستید در هر ساعت تا 360 مترمربع چاپ روی کاغذ سابلیمیشن داشته باشید. به عبارت دیگر در یک شبانه روز و با فرض 20 ساعت کار مفید بیش از 7000 مترمربع کاغذچاپ شده در اختیار شما قرار داده می شود تا توسط یک کلندر حرفه ای روی پارچه منتقل نمایید.

این یک دستگاه دو منظوره است که شما علاوه بر چاپ سابلیمیشن؛ می توانید از روش چاپ مستقیم روی پارچه های پلی استر نیز بدون نیاز به کاغذ ترانسفر استفاده نمایید و در هزینه های چاپ خود صرفه جویی کنید.


 

HOMER 3200 R


سیستم تغذیه جوهر هومر چه تفاوتی با سایر دستگاه ها دارد؟

این دستگاه مجهز به یک مجموعه بخش های مکمل برای تغذیه جوهر است:
- پمپ های پریسماتیک انرژی حرکتی سیستم جوهر را در سطح ثابتی نگه می دارند.
- فشار منفی جوهر به طور اتوماتیک و در لحظه کنترل و اندازه گیری می شود.
- ماژول های گاززدا حباب های احتمالی داخل جوهر را برای جلوگیری از ایجاد مشکلات چاپی حذف می کنند.

مجموع این سه فاکتور، موجب پایداری سیستم تامین جوهر می شود تا فرایند چاپ بطور پیوسته و به سرعت انجام شود.


وکیوم قابل تنظیم:

این دستگاه میزان وکیوم را متناسب با کاغذهای مختلف با گرماژ متفاوت تنظیم می کند. در نتیجه همواره سطح صاف و یکنواختی از کاغذ برای پذیرش جوهر ایجاد خواهد شد که به جانمایی دقیق جوهر در جای خود کمک مهمی می کند.


ایجاد رطوبت ثابت در فضای کپ و سیستم پاک کننده اتوماتیک هدها :

در دستگاه های صنعتی و پرسرعت، لازمست رطوبت اطراف نازلها در محدوده مشخصی باشد تا عملیات چاپ بدون وقفه و مشکل انجام شود. یک رطوبت ساز داخلی در این مدل نصب شده  تا رطوبت لازم را به طور اتوماتیک، اسپری کند.
این حرکت، عملکرد نازلها را تضمین کرده و با مرطوب نگهداشتن نازل ها از خشک شدن آنها جلوگیری می کند.

از طرفی یک سیستم پاک کننده وایپر در اینجا تعبیه شده که باقیمانده جوهر روی سطح هد را به طور خودکار پاک می کند تا یک چاپ پیوسته داشته باشیم.

 

HOMER

نرم افزار یکپارچه :
یکی دیگر از مزایای دستگاه های هومر، نرم افزار حرفه ای و یکپارچه آنست که بسیار کاربر پسند بوده و بسیاری از فرایندهای چاپ را به طور خودکار انجام می دهد.
همچنین این امکان را به شما می دهد که فقط یک اپراتور بتواند چند دستگاه در حال کار را کنترل و مراقبت کند.


نصب و پشتیبانی :
همانند دستگاه های گذشته که قبلا در مراکز چاپ دیجیتال پارچه و کارخانه های نساجی کشور نصب و راه اندازی شده اند؛ این مدل نیز از خدمات نصب و آموزش رایگان و پشتیبانی فنی در کشور برخوردار است. تحویل دستگاه نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد.

 

HOMER specifications


Homer home textile printing


خدمات پس از فروش در سراسر دنیا :
کمپانی هومر در دو سال اخیر؛ به بیشترین رشد نرخ بازار صنعت چاپ دیجیتال پارچه دست پیدا کرده و با تمرکز بر تحقیق و توسعه (R&D)، تولید، فروش و پشتیبانی مناسب؛ دستگاه های مختلفی را در: آمریکا، سوئیس، فرانسه، لهستان، ایتالیا، کره، ترکیه، هند، پاکستان، ایران و . . . نصب کرده است. به تازگی هم برنده جایزه "تکنولوژی و علم" به خاطر فعالیت برجسته در تحقیق و توسعه و ارائه راهکارهای تکنیکی در تولید ماشین آلات چاپ پارچه صنعتی شده است.Homer SGIA 2019
 

آیا در رابطه با دستگاه چاپ سابلیمیشن HM3200R سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید