Mimaki-Tx300p-1800

 

 

کمپانی میماکی ژاپن جدیدترین دستگاه چاپ مستقیم دیجیتال خود را متناسب با نیازهای امروزه بازار تولید کرده است. با توجه به درخواست مشتریان امروزی به چاپ طرح های متنوع و تیراژ دلخواه روی پارچه، دستگاه مدل TX300P-1800 با فضای بسیار کمی که نیاز دارد می تواند پاسخگوی بسیاری از سفارشات شما باشد.  چرا که بازار آینده به سمت تولید بر اساس تقاضا خواهد بود.
 


  

دستگاه TX300P-1800 که به عنوان بهترین دستگاه چاپ مستقیم پارچه انتخاب و برنده جایزه EDP از انجمن چاپ دیجیتال اروپا گردیده بود در سال 2020 با تغییراتی جدید، قابلیت چاپ همزمان دو جوهر پیگمنت و سابلیمیشن را پیدا کرد.

با این ویژگی جدید؛ این دستگاه قادر است بدون نیاز به تعویض جوهر؛ کلیه پارچه های طبیعی و مصنوعی را چاپ کند.


این دستگاه همچنین قابلیت راه اندازی با هر یک ازجوهرهای پیگمنت، ری اکتیو، دیسپرس، اسید و سابلیمیشن را به تنهایی نیز داراست.

جوهر
TP400 برای چاپ پیگمنت ، جوهر Dd400 برای چاپ دیسپرس، جوهر RC400 برای چاپ ری اکتیو ،جوهر AC400 برای چاپ اسید و جوهر Sb420 به عنوان جوهر سابلیمیشن ارائه می شوند.

به کمک جوهرهای فوق امکان چاپ مستقیم روی پارچه های پلی استر، ترکیب پلی استر/پنبه، پلی استر/ویسکوز، تمام پنبه و کتان، ویسکوز، ابریشم، نایلون، پشم ، استات و . . . فراهم شده است.


Mimaki-TX300P
 


اما چرا دستگاه TX300P-1800  به عنوان بهترین دستگاه چاپ پارچه 2016 انتخاب شد؟

دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد:

·         بکارگیری هدهای جدید و قابلیت چاپ روی پارچه های پرزدار:

این دستگاه با استفاده از هدهای صنعتی جدید، امکان چاپ روی پارچه های پرزدار را نیز داراست. قابلیت تنظیم ارتفاع هدهای این دستگاه تا 7 میلی متر به گونه ای است که از تماس هد با پرزها جلوگیری می کند. از طرفی در دستگاههای متداول؛ در این فاصله هد، دقت جانمایی قطرات جوهر و در نتیجه کیفیت چاپ کاهش پیدا می کند. در حالی که در این دستگاه، حرکت قطره ها کاملا مستقیم بوده و بنابراین هر قطره جوهر دقیقا در جای خودش پاشیده می شود و این موضوع موجب چاپ با کیفیت بالا حتی روی پارچه های ضخیم یا پرزدار می گردد.

 

 

High Gap up to 7mm

 

دستگاه چاپ مستقیم پارچه TX300-1800