Kiian sublimation ink Hi Pro IRAN


جوهر سابلیمیشن KIIAN ایتالیا  سری Hi-Pro  که برای دستگاههای چاپ دارای هد اپسون از جمله میماکی، موتو، اپسون و سایر دستگاههای دارای هد اپسون تولید می گردد؛ متداول ترین و پرفروشترین نوع جوهر سابلیمیشن کیان در بیش از 90 کشور جهان محسوب می شود.

سری Hi-Pro دارای بهترین عملکرد برای انواع هدهای اپسون شامل سری: DX4, DX5, DX7,DX6 , 5113 , 4720 و اپسون سری F یا TFP است.


- EPSON Surecolor F6200/F7200/F9200 ....
- Mimaki JV3, JV4, JV33, JV150, JV300
- Mutoh Valujet series

 

پیوند بدیع؛ نماینده انحصاری جوهر های کیان ایتالیا با کمال افتخار در خدمت همکاران محترم و مراکز چاپ پارچه است


 

ویژگیهای جوهر سابلیمیشن کیان ایتالیا:

1-  استفاده از مواد اولیه درجه یک اروپایی به همراه تجهیزات اختصاصی برای تولید رنگدانه در ابعاد نانو

2- کمترین میزان بو و بخار هنگام چاپ و حین انتقال روی پارچه

3- نرخ بالا برای انتقال روی پارچه

4- مقاومت نوری، شستشو و سایشی مطلوب

5- تداوم ثبات در سرعت چاپ بالا

6-  رنگهای شارپ، زنده و قوی

7-  بدون نازل گرفتگی و کج پاشی

8-  صرفه جویی در مصرف جوهر

9- سرعت خشک شدن بالا

10-  قابلیت چاپ قابل قبول حتی روی کاغذهای گرماژ پایین و بدون کوتینگ (Un-Coated)

و نتیجه نهایی: تضمین کیفیت چاپ بالا همراه با صرفه جویی در مصرف جوهر
 به طور نرمال و در اغلب موارد، جوهرهای سابلیمیشن در چهار رنگ اصلی CMYK توسط مشتریان استفاده می شوند که امکان داشتن بیش از 16 میلیون طیف رنگی مختلف را فراهم می کند. در عین حال، از نظر گستره چاپی شما می توانید رنگهای بیشتری را با استفاده از رنگهای لایت آبی، لایت قرمز، فلورسنت زرد (فسفری)، فلوئورسنت صورتی و نارنجی روی پارچه داشته باشید.


Kiian digi star HI-PROهمکاری Kiian با ADIDAS و Nike :

کمپانی  Kiian طی سالها روی ارتقا محصولات خود کار کرده و دارای شهرت جهانی در تولید جوهرهای چاپ دیجیتال پارچه است. به نحوی که برند معروف نایکی (Nike) که بزرگترین تولید کننده پوشاک و البسه ورزشی در دنیا است؛ از سال 2017  تاییدیه چاپ محصولات خود (RSL) را به این جوهر اعطا نموده است.
دریافت کننده این گواهینامه بایستی تاثیر مواد شیمیایی تشکیل دهنده جوهر خود را ارزیابی کرده و فرایند تولید را بر اساس لیستی جامع از استانداردهای شیمیایی منطبق سازد.

این جوهر دارای گواهینامه زیست محیطی ECO PASSPORT است که به واسطه آن، این جوهر را می توان برای تولید منسوجات پایدار، پوشاک کودک و هر محصولی که نیاز به STANDARD 100 از موسسه معتبر OEKO-TEX داشته باشد استفاده کرد. با داشتن این گواهینامه معتبر، امکان داشتن هرگونه آلودگی و مواد مضر و غیرمجاز در جوهر منتفی خواهد بود. 


برای اطلاع از استانداردهای تولید جوهر در کمپانی "کیان دیجیتال" و همکاری هلدینگهای بزرگ آدیداس، نایکی و ایندیتکس با این شرکت این صفحه را مطالعه بفرمایید.
 


 


 

 

 

جوهر سابلیمیشن کیان Kiian ایتالیا
جستجوی اقلام بر اساس پارامتر
نام:
قیمت: از تومان تا تومان
جستجو در دسته بندی های زیرین