sublimation paper  کاغذ سابلیمیشنکاغذهای سابلیمیشن با گرماژ مختلف و کیفیت چاپ بالا از کشورهای آلمان و سوئیس در کنار کاغذهای هانسول کره؛ امکان انتخاب مناسب ترین کاغذ برای چاپ انواع پارچه پلی استر را برای همکاران عزیز فراهم کرده است.

1- کاغذهای آلمانی در گرماژ 25، 30، 35 و 40 گرم و در رولهای 500 متری با قیمت تجاری مناسب و کیفیت چاپ مطلوب

2- کاغذ سوئیسی فول کوتینگ TransJet از کمپانی Cham paper ( که یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان انواع کاغذ ممتاز در دنیا است) در گرماژ 45، 60 و 70 گرم برای چاپ پارچه با کیفیت بسیار عالی در عرض 162 سانتیمتر و رولهای 200 و 300 متری


 

HANSOL Sublimation paper  کاغذ سابلیمیشن

 

کاغذهای سابلیمیشن هانسول کره از قدیمی ترین و بهترین انواع کاغذ در دنیا است که طی چند سال گذشته رضایت مشتریان را در کشورهای مختلف کسب نموده و بهترین کیفیت چاپ و انتقال روی پارچه را ارائه کرده است. این کاغذها به صورت جامبو رول تولید شده و سپس با ماشین آلات دقیق به رولهای 200، 300 و 500 متری که مناسب برای دستگاه های چاپ سابلیمیشن هستند؛ برش داده شده و بسته بندی می شوند.

یکی از مزایای مهم کاغذ سابلیمیشن هانسول در قدرت فرمول کوتینگ اختصاصی و یکنواختی در تولید است. همچنین برخلاف برخی کاغذهای سابلیمیشن که برای نوع خاصی از جوهر و پرینتر مناسب هستند؛ کاغذ هانسول محدودیتی از این نظر ندارد.


 

·  مشخصات کاغذ سابلیمیشن فول کوتینگ:
- خشک شدن سریع حتی در سرعت چاپ بالا
- میزان انتقال بالای جوهر
- رنگ های شفاف و زنده
- کیفیت بالای بیس کاغذ
- کوتینگ اختصاصی
- مقاومت بالا در برابر چروک شدگی احتمالی ناشی از رطوبت جوهر
- در عرضهای 162 و 320 سانتیمتر

 

 korea sublimation paper


·  سری جدید کاغذ سابلیمیشن از سال 2020:
اخیرا مدل جدیدی از کاغذ توسط کارخانه هانسول تولید شده که هم به لحاظ اقتصادی و هم از نظر کیفیت چاپ، رضایت تعداد زیادی از مشتریان این کمپانی را در سراسر جهان به دنبال داشته است.

سری
Premium Economic - [Eco Plus] در گرماژ 45 گرم و 50 گرم عرضه شده است و ضمن کمک به مصرف کمتر جوهر، میزان انتقال بالایی هم روی پارچه دارد.

با توجه به حفظ کیفیت بالای این کاغذ در هر سری تولید در کارخانه هانسول، استفاده از آن موجب اطمینان مصرف کننده برای رسیدن به چاپ هایی درجه یک می شود و مشکلات احتمالی ناشی از افت کیفیت چاپ و مواردی مانند چروک شدن کاغذ هم وجود نخواهد داشت.

همچنین در بین کاغذهای شناسنامه دار؛ هانسول همواره یکی از برندهای معتبر بین المللی است که خوشبختانه ازین پس با قیمت مناسبی در ایران عرضه می شود.

 

HANSOL sublimation transfer paper 

علاوه بر کاغذ هانسول؛ کاغذهای سابلیمیشن آلمانی هم با قیمت رقابتی و بسیار مناسب در گرماژ 25، 30، 35 و 40 گرم موجود هستند.

می توانید برای اطلاعات بیشتر و دریافت کاغذ مورد نظر خود با شماره 02166372558 تماس بگیرید.